افزونه Product Import Export for WooCommerce

افزونه Product Import Export for WooCommerce یک افزونه بسیار کاربردی جهت انتقال سایت ووکامرسی به یک سایت ووکامرسی دیگر است .

افزونه Product Import Export for WooCommerce

شما برای شما هم اتفاق افتاده شده قصد نقل و انتقال از سایتی به سایتی دیگری را داشته باشید .

یا قصد این را داشتید یک سایت روی ساب دامنه طراحی کنید و آن را اماده کنید و سپس ان را به دامنه اصلی با محتواتش انتقال دهید .

افزونه Product Import Export for WooCommerce را همیشگی روی ووکامرس خود نصب داشته باشید زیرا یکی از بهترین افزونه های ووکامرس می باشد .

افزونه Product Import Export for WooCommerce

برخی امکانات افزونه Product Import Export for WooCommerce

[checklist]

  • برون ریزی محصول با فایل CSV در فروشگاه ووکامرس
  • درون ریزی محصول با فایل CSV در فروشگاه ووکامرس

[/checklist]

 

نحوه کار با افزونه :

پس از دانلود و فعال سازی افزونه Product Import Export for WooCommerce ، یک گزینه در بخش ووکامرس با نام Product Im-Ex برای شما نمایان می شود .

وقتی وارد صفحه محصول میشوید یک گزینه با نام Import Products in CSV Format مشاهده میکنید با استفاده از این دکمه Import Products میتوانید محصولات خود را وارد سایت کنید .

اگر هم نیاز دارید که افزونه به صورت اتوماتیک ، محصولات تکراری و یکسان را ادغام کنید ، تیکت گزینه Merge products if exists را فعال کنید .

 

افزونه Product Import Export for WooCommerce

برای خروجی از محصولات خود از گزینه Export Product in CSV Format استفاده کنید و از محصولات خود فایل CSV بسازید و آن را دانلود کنید .

در چک باکس offset میتوانید تعیین کنید از چه نوع محصولی خروجی گرفته شده و به صورت پیشفرض رو صفر است و حالت صفر بدون تنظیمات می باشد .

در ستون های پایین تر میتوانید مشخص کنید از چه بخش هایی از محصول خروجی csv گرفته شود .

افزونه Product Import Export for WooCommerce

به پایان آموزش و معرفی افزونه Product Import Export for WooCommerce رسیدیم

مانطور که مشاهده کردید شما میتوانید به راحتی و کاملا ساده از محصولات خود خروجی csv گرفته و آن ها را در فروشگاهی دیگر import کنید

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/product-import-export-for-woo/” ]دانلود از مخزن وردپرس[/button]

تکنولوژی استفاده شده :