سورس اپلیکیشن اندروید وردپرس

سلام خدمت سازکد های عزیز ، بسیاری از دوستان دنبال طراحی اپلیکیشن وردپرس هستند امروز ما سورس اندروید وردپرس را برای شما اماده کردیم ایم .

با کمک سورس اندروید وردپرس شما میتوانید اطلاعات وبسایت خود را قالب یک اپلیکیشن اندروید نمایش دهید .

امروز با گسترش انواع موبایل ها و معروف شدن اندورید کاربران اندروید بسیار زیاد شده اند ، با این کار شما میتوانید مشتری یا کاربران خودتان را همیشه در کنار خود داشته باشید .

شما با ویرایش سورس اندروید وردپرس میتوانید تغییرات در ساختار این نرم افزار دهید و آن را همانطور که نیاز دارید کامل کنید .

سورس اندروید وردپرس

آموزش سورس اندروید وردپرس :

برای استفاده از سورس اپلیکیشن وردپرس به شکل زیر عمل کنید :

۱ . افزونه Json Wp که افزونه ای رایگان هست از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید ، افزونه json wp  یک افزونه بسیار قدرتمند است که به شما امکان ساخت یک وب سرویس بین وردپرس و اندروید را میدهد .

۲ . import کردن فایل سورس اپلیکیشن وردپرس به اندروید استادیو

۳ . تغییر در فایل config.java و قرار داد آدرس سایت در مکان مشخص شده به این صورت : www.mydomain.com/ یادتان باشد / را آخر آدرس سایت خود قرار دهید .

 

سورس اندروید وردپرس

سورس اندروید

باکس خرید و دانلود

سلام خدمت سازکد های عزیز ، بسیاری از دوستان دنبال طراحی اپلیکیشن وردپرس هستند امروز ما سورس اندروید وردپرس را برای شما اماده کردیم ایم . با کمک سورس اندروید وردپرس شما میتوانید اطلاعات وبسایت خود را قالب یک اپلیکیشن اندروید نمایش دهید . امروز با گسترش انواع موبایل ها و معروف شدن اندورید کاربران اندروید بسیار زیاد شده اند ، با این کار شما میتوانید مشتری یا کاربران خودتان را همیشه در کنار خود داشته باشید . شما با ویرایش سورس اندروید وردپرس میتوانید تغییرات در ساختار این نرم افزار دهید و آن را همانطور که نیاز دارید کامل…
سهولت در استفاده
کیفیت کد نویسی
پیشنهاد سازکد
User Rating: 5 ( 1 votes)

درباره عرفان حاجی هادی

سلام ، عرفان حاجی هادی هستم مدیر تیم سازکد . از 15 سالگی عاشق طراحی وب و برنامه نویسی بودم و خداروشکر که به چیزی که میخواستم تا الان رسیدم - انشالله بتونم به شما کاربران عزیز هم خدمتی کنم

2 دیدگاه